Çukurova

Skal ne bir iş organizasyonu, nede iş bağlantısı yapmak için bir formdur.Skal direkt olarak işin içine girmez, sadece Skal kardeşlerinin ve destekleyenlerinin birbirleri ile iş yapmalarını teşvik edici bir kuruluştur. Skal'a üye olmanın iş açısından yegane amacı, kulüplere yerel ve ulusal kongrelere gerçekleştirilen katılımlar sayesinde, tüm dünya çapındaki sektör arkadaşları ile tanışma ve çevre edinme olanağı sağlamaktadır. Skal politik değildir ve cinsiyet, din, dil, politik ve statü ayrımı yapmaz.

Uluslararası dostluklar ve yeni iş bağlantıları kurabilmek için Skål'a üye olabilirsiniz. Skål, turizm sektöründeki profesyonelliği geliştirmek ve bu alanda üyelerine yarar sağlamak amacıyla faaliyetlerini sürdürür. Bu amaçla uluslar arası toplantılar, kongreler organize eder, seminer, konferans ve benzeri organizasyonların yapılmasını teşvik eder. Skal aktivitelerine katılım, dünyanın dört bir yanından yeni üyelerle tanışma olanağı yaratır. Bu arkadaşlık ortamında, değişik fikirler ve fırsatlar paylaşılarak yeni iş ve dostluk ilişkileri başlatılmış olur.

Dünya'daki tüm Skål kulüplerinin katkılarıyla oluşturulan Florimond Volekaert Fonu, Skål üyelerinin dayanışması için kullanılmaktadır. Skål üyeleri ihtiyaç duymaları halinde bu fondan yararlanabilmektedirler. Skål üyelik kartı tüm Dünya'daki pekçok turistik işletmede indirimli hizmetlerden faydalanabilme imkanı sağlamaktadır. Yılda dört defa yayınlanan uluslar arası "Skål News" dergisi tüm Skål üyelerine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Skål üyeleri Dünya'nın neresine seyahat ederlerse etsinler, gittikleri yerdeki Skål kulübünün toplantılarının doğal davetlisidirler.

Lütfen güvenlik kutucuğunu işaretleyin 022cukurova 2kuluplerimiz,cukurova, 0 sub tr